روش دانلود محصولات خریداری شده

روش دانلود محصولات خریداری شده


چهار شنبه 29 تیر 1401


بازدید : 64 نفر

دانلود فایل بعد از خرید محصول

فایل‌های دانلودی را زمانی می‌توانید دانلود کنید که سفارش شما با موفقیت ثبت شود. مراحل ثبت موفق یک سفارش به شرح زیر است و تا زمانیکه کامل نشود فایل دانلود در اختیار شما قرار نمی‌گیرد.

. ثبت‌نام در سایت

. کلیک بر روی دکمه «خرید فایل دانلودی»

. هدایت به درگاه بانکی و واریز آنلاین وجه

. برگشت از صفحه بانک به سایت آموزشی رجب حرفه دوست (این مرحله بسیار مهم است. حتما باید بعد از پرداخت به سایت برگردید.)

 

اگر مراحل بالا را با موفقیت انجام دهید به‌طور خودکار به سایت آموزشی رجب حرفه دوست هدایت می‌شوید. در این صفحه، پیغامی مبنی بر اینکه «پرداخت با موفقیت انجام شده است» را مشاهده می‌کنید. در این مرحله بر روی باکس «دوست عزیز برای دانلود مطالب خریداری شده اینجا را کلیک کنید» کلیک می‌کنید تا به‌طور خودکار به صفحه محصولات خریداری شده هدایت شوید. همانند تصویر زیر:

پیام خرید موفق در سایت آموزشی رجب حرفه دوست

 

در صفحه محصولات خریداری شده، لازم است که بر روی «لینک دانلود» کلیک کنید تا وارد صفحه حاوی لینک‌های دانلود فایل‌ها شده و اقدام به دانلود فایل کنید. همان‌طور که در تصویر می‌بینید.

صفحه محصولات خریداری شده در سایت آموزشی رجب حرفه دوست

 

بعد از اینکه به صفحه حاوی لینک‌های دانلود منتقل شدید، کافی است بر روی آیکون‌های دانلود کلیک کرده و فایل‌ها را دانلود نمایید. همانند تصویر زیر:

صفحه حاوی لینک‌های دانلود در سایت آموزشی رجب حرفه دوست

 

 

دانلود فایل از بخش محصولات خریداری شده در پنل کاربری

اگر شما یک محصول دانلودی خریداری کردید و می‌خواهید بعدا فایل مورد نظر را دانلود کنید باید از مسیر دیگری اقدام کنید.

 

ابتدا وارد حساب کاربری شوید. بالا سمت راست، روی «ورود کاربران» کلیک کنید سپس اطلاعات ورود (ایمیل و رمز عبور) به حساب کاربری خود را وارد کنید و بر دکمه قرمز رنگ «ورود به سایت» بزنید.

ورود به سایت آموزشی رجب حرفه دوست

 

بعد از ورود به حساب کاربری، شما به‌طور خودکار وارد پنل کاربری‌تان می‌شوید. از منوهای سمت راست، گزینه «محصولات خریداری شده» را انتخاب کنید.

پنل کاربری در سایت آموزشی رجب حرفه دوست

 

در صفحه «محصولات خریداری شده» تمام محصولات دانلودی خریداری شده قرار دارند. محصول مورد نظر خود را پیدا کنید و سپس طبق تصویر زیر،  بر روی «لینک دانلود» کلیک کنید تا وارد صفحه حاوی لینک‌های دانلود فایل‌ها شوید.

صفحه محصولات خریداری در سایت آموزشی رجب حرفه دوست

 

بعد از اینکه به صفحه حاوی لینک‌های دانلود منتقل شدید، کافی است بر روی آیکون‌های دانلود کلیک کرده و فایل‌ها را دانلود نمایید. همانند تصویر زیر:

صفحه حاوی لینک‌های دانلود در سایت آموزشی رجب حرفه دوست

 

 

 

Top