تعرفه اشتراک ویژه


اشتراک الماسی

 

محتوای ویژه قابل دسترسی:

۱. کتاب‌های الکترونیکی

۲. مقالات ویژه

۳. پادکست‌های ویژه

۴. کلیپ‌های آموزشی ویژه

۵. جعبه ابزار موفقیت

۶. سخنرانی‌های جول اوستین

۷. وبینارهای آموزشی - به زودی

۸. دوره‌های آموزشی - به زودی

 

 

فرمت‌های ارائه شده در بخش اشتراک ویژه:

۱. مطالب آموزشی تصویری

در این بخش، «کلیپ‌های کوتاه چند دقیقه‌ای» و همچنین «وبینارها»، «سمینارها» و «دوره‌های آموزشی » با فرمت mp4 که قابل استفاده در کامپیوتر، تلفن همراه‌، دستگاه‌های پخش و ...، می‌باشد، ارائه می‌شود.

 

۲. مطالب آموزشی صوتی

باید از هر فرصتی برای آموزش و یادگیری استفاده کرد. بسیاری از مواقع شرایط برای مطالعه مناسب نیست. از طرفی هم، در هر جایی امکان دیدن فیلم ممکن نیست، اما در مورد فایل‌های صوتی قضیه فرق دارد. شما می‌توانید فایل‌های صوتی که به صورت کوتاه و با فرمت mp3 مخصوص اعضای ویژه تهیه شده‌اند را از طریق موبایل، کامپیوتر، ماشین و...، حتی در هنگام رفت و آمد و اوقات بیکاری گوش کنید.

 

۳. مطالب آموزشی متنی

فایل‌های موجود در این بخش شامل: «کتاب‌های الکترونیکی»، «مقالات ویژه»، «جعبه ابزار موفقیت» و «مقالات ویژه به صورت سؤال و پاسخ» هستند که تمام این موارد با فرمت pdf و قابلیت دانلود دارند، درنتیجه شما می‌توانید آن‌ها را دانلود کرده و سر فرصت مطالعه بفرمایید.

 

روزانه ۱۷۰۰ تومان برای رشد شخصی و موفقیت خود سرمایه‌گذاری کنید

 

ضمانت سایت​ 

برای آموزش نحوه ثبت‌ نام و خرید اشتراک ویژه به بخش راهنمای سایت مراجعه نمایید: راهنمای سایت

توجه: 

دوستانی که اشتراک الماسی سایت گروه تحقیقاتی رجب حرفه‌ دوست را تهیه می‌کنند، در صورتی‌که از مطالب بخش محتوای ویژه رضایت نداشتند و محتوای آموزشی سایت را به هر دلیلی برای خود مفید ندانستند، از زمان خرید اشتراک الماسی به مدت ۱۴ روز این امکان را دارند که پیامی به بخش پشتیبانی ارسال کنند و درخواست برگشت وجه کنند. بخش پشتیبانی موظف است تا حداکثر ۴۸ ساعت وجه واریز شده را به حساب مشتری برگشت دهد.

Top