قوانین و مقررات


قوانین و مقررات سایت گروه تحقیقاتی رجب حرفه دوست

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت گروه تحقیقاتی رجب حرفه دوست را دارند ملزم می باشند مفاد این توافق‌نامه را  به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و یا خرید از سایت نمایند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.
 • بند ۱

کاربر برای عضویت در سایت باید به قسمت ثبت نام مراجعه کند و اطلاعات خود شامل نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی خود را وارد نماید. لینک تایید عضویت به آدرس پست الکترونیکی ارسال خواهد شد.
 • تبصره ۱

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
 • تبصره ۲

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح وارد نماید و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع اطلاعات بر عهده شخص کاربر است.
 • تبصره ۳

عضویت در سایت گروه تحقیقاتی رجب حرفه دوست رایگان است.
 • بند ۲

  فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
 1. بازدید از محصولات و دوره های آموزشی موفقیت سایت
 2. تعیین نوع محصول به صورت دانلودی و یا ارسال بسته پستی
 3. پرداخت مبلغ خرید محصول به صورت آنلاین توسط خریدار
 4. ارسال رسید خرید محصول به آدرس ایمیل کاربر توسط تیم گروه تحقیقاتی رجب حرفه دوست
 5. ارسال محصول پستی به آدرس پستی کاربر و یا دریافت لینک دانلود فایلهای دوره یا محصولات از پنل کاربری
 • تبصره ۱

چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید نماید شرکت گروه تحقیقاتی رجب حرفه دوست حق دارد سفارش را باطل کند. 
 • بند ۳

حق امتیاز کلیه محصولات این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب محصولات و دوره ها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.
 • بند ۴
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید گروه تحقیقاتی رجب حرفه دوست به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.
 • بند ۵

کاربر نباید در سایت اظهاراتی را وارد کند که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.
Top