قوانین و مقررات


کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از وبسایت آموزشی رجب حرفه دوست را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را  به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و یا خرید از سایت نمایند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

قوانین و مقررات وبسایت آموزشی رجب حرفه دوست

بند ۱

کاربر برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کند.

در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی در سایت ثبت‌نام می‌نماید.

 

تبصره ۱: کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت‌نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲: کاربر باید آدرس پست الکترونیکی خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به طور صحیح وارد نماید و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره۳: عضویت در وبسایت آموزشی رجب حرفه دوست رایگان است.

 

 بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

۱. بازدید از محصولات و دوره های آموزشی موفقیت سایت

۲. تعیین نوع محصول به صورت دانلودی و یا ارسال بسته پستی

۳. پرداخت مبلغ خرید محصول به صورت آنلاین توسط خریدار

۴. ارسال رسید خرید محصول به آدرس ایمیل کاربر توسط تیم وبسایت آموزشی رجب حرفه دوست

۵. ارسال محصول پستی به آدرس پستی کاربر و یا دریافت لینک دانلود فایلهای دوره یا محصولات از پنل کاربری

 

تبصره۱: چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید نماید و موضوع مشخص شود، گروه تحقیقاتی رجب حرفه دوست حق دارد سفارش را باطل کند.

 

  بند ۳

حق امتیاز کلیه محصولات این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب محصولات و دوره‌ها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

 

  بند ۴

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید وبسایت آموزشی رجب حرفه دوست به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

 

 بند ۵

کاربر نباید در سایت (تالار گفت‌و‌گو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود.

همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد.

 

 

Top