قوانین و مقررات وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست

۱. موضوع فعالیت وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست

۱-۱ وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست در زمینه آموزش موفقیت و توسعه فردی  فعالیت می‌کند و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

۱-۲ خدمات وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست به‌طورکلی به شرح زیر است:

  • ارائه محصولات آموزشی منحصربه‌فرد و باکیفیت در جهت ارتقای زندگی شما
  • ارائه محصولات آموزشی رایگان برای قدردانی از حضور ارزشمند شما
  • برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه موفقیت و توسعه فردی
  • مشاوره اختصاصی در جهت بالا بردن کیفیت زندگی شما
  • ارائه بهترین و به‌روزترین مقالات در زمینه موفقیت و توسعه فردی؛ و هر آنچه برای موفقیت نیاز دارید.

۲. حساب کاربری

۲-۱ عضویت و ایجاد حساب کاربری در وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست رایگان می‌باشد. اشخاص برای عضویت باید به بخش عضویت مراجعه نمایند. ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت  به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست می‌باشد.

۲-۲ هر شخصی که به هر مقصود و به هراندازه‌ای از وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست استفاده نماید به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل دارد و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن می‌باشد.

۲-۳ هر شخصی فقط می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و درصورتی‌که بعدا مشخص شود شخصی بیش از یک حساب کاربری داشته است، وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست می‌تواند آن حساب‌ها را حذف و دسترسی کاربر به پروفایل کاربری خود را قطع نماید و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این اقدام  را ندارد.

۲-۴ اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند و وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.

۲-۵ اشخاص باید در ایجاد حساب کاربری خود دقت کافی نمایند تا اطلاعات و مشخصات واقعی خود را صحیح و کامل ثبت نمایند. وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست مسئولیتی در قبال نادرست بودن اطلاعات کاربر ندارد.

۳. مسئولیت‌های وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست

۳-۱ اطلاعات کاربران نزد سایت محفوظ است و وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و سعی می‌کند از امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این مقصود استفاده نماید.

۳-۲ وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست تمام تلاش خود را می‌نماید تا آموزش‌ها و خدمات باکیفیت به کاربران ارائه دهد و پذیرای پیشنهادات و انتقادات باشد.

۳-۳ وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست تمام تلاش خود را جهت به‌روزرسانی صفحات و مطالب خود می‌نماید. سایت می‌تواند بنا به هر دلیلی به‌صورت آزادانه اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از سایت نماید و این اقدام حقی برای اعتراض به کاربران نمی‌دهد.

۴. مسئولیت‌های کاربر

۴-۱ کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد. در صورت تخلف از مفاد این ماده و افشای اطلاعات کاربر، وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.

۴-۲ اشخاص نباید حساب کاربری خود را، به هر هدفی، نزد شخص یا اشخاص دیگری بسپارند. وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست فقط به شخصی که مالک حساب می‌باشد خدمات می‌دهد. درصورتی‌که بر اثر استفاده هم‌زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به دیگری مشکلی ایجاد شود تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر است و وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. ضمن آنکه درصورتی‌که معلوم شود چند نفر به‌صورت هم‌زمان از یک حساب کاربری و محصولات آموزشی استفاده می‌نمایند وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست می‌تواند بنا به صلاحدید اقدامات لازم را انجام دهد.

۴-۳ کاربران متعهد هستند تمام محصولات آموزشی را که خریداری می‌نمایند به‌صورت شخصی استفاده نمایند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا باواسطه، خودداری نماید. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات آموزشی، وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد و  نسبت به شکایت‌های قانونی اقدام خواهد نمود.

بند ۱

کاربر نباید در سایت (تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

۵. ثبت و ارسال سفارش

۵-۱ درصورتی‌که محصول خریداری‌شده توسط کاربر، به‌صورت دانلودی باشد، کاربر می‌تواند از بخش پروفایل کاربری به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشد. همچنین ایمیلی نیز که حاوی فاکتور خرید و لینک دانلود می‌باشد به آدرس ایمیلی که خریدار ثبت کرده است ارسال می‌گردد. در صورت عدم دریافت ایمیل تایید خرید، حقی از خریدار در خصوص دسترسی به محتوای خریداری‌شده زایل نمی‌گردد.

۵-۲ درصورتی‌که محصول خریداری‌شده به‌صورت فیزیکی باشد کاربر باید دقت نماید تا آدرس و کدپستی محل دریافت را کاملا دقیق و صحیح وارد نماید. درصورتی‌که آدرس اعلام‌شده از سوی کاربر غیردقیق باشد و محصول به خریدار نرسد وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. در خصوص محصولات فیزیکی نیز ایمیلی که حاوی فاکتور خرید است برای خریدار ارسال می‌گردد و در صورت عدم دریافت ایمیل حقی از خریدار نسبت به استفاده از محتوای خریداری‌شده زایل نمی‌گردد.

۵-۳ زمان ارسال محصولات فیزیکی معمولا ۵ روز کاری می‌باشد که ممکن است زودتر یا دیرتر تحویل شود. زمان ارسال سفارش‌هایی که در روزهای تعطیل ثبت می‌شود بعد از اولین روز تعطیلات محاسبه خواهد شد.

۵-۴ درصورتی‌که تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب کاربر کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه ظرف ۷۲ ساعت مسترد خواهد شد.

۵-۵ درصورتی‌که کاربر در پرداخت اشتباهی انجام دهد، مانند آنکه یک محصول آموزشی‌ای را بیش از یک‌بار به سبد خرید اضافه نماید، باید درخواست خود را مبنی بر استرداد وجوه اضافی به وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست اعلام دارد. از زمان اعلام کاربر به وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست، وجوه مربوطه حداقل از ۷۲ ساعت بعد و فقط به همان حسابی که خرید از آن انجام‌شده مسترد خواهد شد. در صورت بروز اشتباه در خریدهایی که به‌صورت کارت به کارت انجام می‌شود نیز همین حکم جاری است.

۵-۶ وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست تمام محصولات فیزیکی را به‌صورت کاملا سالم به اداره پست تحویل می‌دهد و اداره پست هم متعهد است با رعایت نکات ایمنی محصولات را به مقصد برساند. بااین‌وجود درصورتی‌که محصول ارسال‌شده دچار نقص و اشکالی باشد خریدار باید ظرف ۷ روز به وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست موضوع را اطلاع دهد تا رسیدگی‌های لازم انجام شود.

۵-۷ اگر براثر اشتباه سایت، محصولی موجود اعلام شده باشد درصورتی‌که موجودی آن صفر باشد، سایت این حق را دارد تا سفارش را باطل نماید.

۶. ارتباط با ما

۶-۱ کاربر با ثبت‌نام در سایت یا ثبت کردن ایمیل در بخش‌های مختلف سایت و یا ارائه سایر اطلاعات تماس مانند شماره موبایل این اجازه را به سایت می‌دهد تا سایت در زمان‌هایی که صلاح می‌داند ایمیل‌ها یا پیامک‌هایی ارسال نماید. دریافت این ایمیل‌ها و پیامک‌ها اجباری نیست و وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست این امکان را به کاربر می‌دهد تا به‌دلخواه خود بتواند از دریافت این پیام‌ها انصراف دهد.

۶-۲ اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماسی دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.

۶-۳ کاربر می‌تواند از طریق راه‌های تماسی که در صفحه «درباره ما و تماس با ما» سایت نوشته شده، با وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست در ارتباط باشد.

۷. نظرات

۷-۱ کاربر می‌تواند در بخش‌های مختلف سایت که امکان ثبت نظر وجود دارد نظر خود را ثبت کند.

۷-۲ نظرات فقط باید در خصوص موضوع همان محتوا باشد و کاربر به‌هیچ‌وجه اجازه ندارد درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی نظری ثبت نماید.

۷-۳ کاربر حق ندارد به شخص یا اشخاص دیگری توهین نماید یا نظری را بیان کند که مبین نقض حقوق دیگری باشد.

۷-۴ سایت می‌تواند در نظرات تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.

۷-۵ در صورت نقض موارد ۲-۷ و ۳-۷ وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست می‌تواند کاربر را از سایت اخراج نماید و حساب کاربری وی را حذف کند.

۸. اتفاقات خارج از اراده سایت

منظور اتفاقاتی با منشا خارجی می‌باشد که خارج از اراده سایت بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد؛ مانند قطع سرتاسری اینترنت. در صورت وقوع  چنین اتفاقاتی وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست هیچ مسئولیتی مانند از دسترس خارج شدن سایت نخواهد داشت. همچنین در مواقعی ممکن است بنا به دلایلی سایت با مشکلاتی مانند از دسترس خارج شدن یا کندی مواجه شود که در این صورت نیز وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست مسئولیتی ندارد.