گارانتی بازگشت وجه

در وب‌سایت “آموزشی رجب حرفه دوست” تمامی محصولات دارای گارانتی بازگشت وجه 100 درصد تا مدت 90 روز پس از خرید است و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

از آنجایی که این کار باعث تعجب برخی از دوستان شده بود و برخی می‌گفتند که چنین موضوعی امکان ندارد، لازم دانستم که در این مورد توضیحاتی را بنویسم!

چرا محصولات ما گارانتی بازگشت وجه دارد؟

 فکر می‌کنیم این موضوع طبیعی باشد که خرید محصولات دارای ریسک است و اگر فروشنده به کیفیت محصول خود “اطمینان” داشته باشد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت! بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

بنابراین تصمیم گرفتم گارانتی  ۱۰۰ درصد بازگشت وجه را به اعضای سایت بدهم تا با این کار هم خودم حس خوبی داشته باشم و هم اعضای عزیز سایتمان با خیالی آسوده محصولات آموزشی را خریداری کنند.

تعهدات وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست به شما!

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم:

۱. محصولات ما مفید و کاربردی هستند. به شرطی که تمرین‌های ارائه شده در آن را بدون قضاوت و به صورت منظم انجام دهید. اگر تمرینات را انجام دادید و نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

۲. محصولات ما دوست داشتنی هستند!  حتی اگر محصولات ما را دوست نداشتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

۳. سعی می‌کنیم محصولات ما با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق باشند. اگر اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نبود، می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

۴. محصول ارزشش را نداشت!   حتی اگر تصور کردید که محصول ما خوب بود اما ارزش این مبلغ را نداشت نیز می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!

۵. دلتان نخواست!  حتی اگر هیچ یک از دلایل بالا وجود نداشت اما شما دلتان آن محصول را نخواست می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!

  • ما تعهد می‌کنیم که محصولاتمان گارانتی ۹۰ روزه بازگشت وجه دارند؛ یعنی تا ۹۰ روز پس از خرید فرصت دارید.

تعهدات شما به وب‌سایت آموزشی رجب حرفه دوست!

۱. لطفاً ما را تست نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً این موضوع را تست نکنید! چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.

۲. این حق شماست!  لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.

۳. حتما نقاط ضعفمان را بگویید! لطفا پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید.

نکته مهم:

برداشت ما این هست که شما با خرید 2 محصول به این نتیجه می‌رسید که آموزش های ما برای شما کاربردی هستند یا خیر! پس اگر 2 محصول خرید کردید و محصولات ما مورد رضایت شما نبود از بازگشت وجه محصول سوم معذوریم؛ چون ما این برداشت را می‌کنیم که آموزش‌های ما مورد رضایت شما نیست.

در نتیجه عزیزانی که بیش از ۲ محصول درخواست بازگشت وجه بدهند، تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از گارانتی بازگشت وجه سایر محصولات استفاده کنند.

دقت داشته باشید که گارانتی بازگشت وجه تنها برای محصولات و دوره های آنلاین و غیرحضوری قابل استفاده است.

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

جهت انجام کارهای بازگشت وجه به این آدرس:  site@rajabherfehdoost.com ایمیل بزنید و درخواست خود را مطرح کنید، (حتماً شماره تلفن خود را نیز بنویسید) سپس راهنمایی لازم جهت رسیدگی به درخواست شما انجام خواهد شد.

و اما یک نکته مهم در مورد درخواست بازگشت وجه!

ما مطمئنیم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات، نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیرمستقیم به دست خواهد آورد و هیچ‌گاه به فکر درخواست بازگشت وجه نیز نخواهد افتاد! اما اگر این اتفاق هم افتاد، می‌توانید بدون نگرانی و با خیالی آسوده درخواست بازگشت وجه نمایید!

دیدگاهتان را بنویسید